Warsaw Academy of Pastry Arts

Chcesz rozszerzyć swoje kulinarne możliwości, ale ciągle nie masz czasu? A może chcesz się uczyć wyłącznie od mistrzów cukiernictwa? A może znasz kogoś, kto traktuje tworzenie słodkich deserów, jak swoje hobby? Proponujemy Ci kurs cukierniczy online - w dowolnym czasie, w dowolnym miejscu i w wybranej przez Ciebie tematyce. Kurs cukierniczy online - poszerz swoje horyzonty. Jeżeli się uczyć, to od tych najlepszych. Nasze kursy cukiernicze online są prowadzone przez znakomitych cukierników, znanych w branży. Przedstawią Ci, w jaki sposób wykonać oraz udekorować desery, którymi zachwycą się Twoi klienci, znajomi lub rodzina. Dzięki szkoleniom online przeniesiesz swoje umiejętności na wyższy poziom.
Warsaw Academy of Pastry Arts

Adres:
WIEJSKA 13A, 05-802 Pruszków

Telefon:
532 403 425